ZubrzyckiUlica: Łucka 18/1701A
00-845, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.zubrzycki.com.pl

 

Kontakt

Agencja Ochrony Zubrzycki

Tel. 022 / 654 30 11


Opis sieci

Agencja Ochrony Zubrzycki istnieje od 14 lat. Posiada bogate doświadczenie w obszarze szeroko rozumianej ochrony zarówno fizycznej, jak i zabezpieczeń technicznych.

Wszystkie działania opiera na ścisłej współpracy z przyszłymi kontrahentami, którym towarzyszy od momentu identyfikacji problemu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania.

Firma zatrudnia około 850 pracowników, z czego 80% to wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie ochrony osób i mienia. Ich pracę kontroluje blisko 20 inspektorów nadzoru oraz wykwalifikowana kadra kierownicza.

Agencja dysponuje bogatym zapleczem technicznym. W zakres jej działalności wchodzi obsługa klientów indywidualnych, biznesowych oraz obsługa imprez masowych.

Obsługa klientów indywidualnych obejmuje monitoring, ochronę fizyczną oraz działanie grup interwencyjnych, a klientów biznesowych dodatkowo imprezy masowe, konwojowanie dóbr oraz instalacje systemów alarmowych i tv przemysłowej.

Centrum Monitorowania Alarmów mieści się w Płońsku. System monitoringu oprócz nadzoru i rejestrowania sygnałów alarmowych, kontroluje także parametry pracy systemów alarmowych.

Ochrona obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, sportowych, osiedli, biur, zakładów produkcyjnych i in. odbywa się poprzez dozór, monitoring, nowoczesne systemy alarmowe i telewizję przemysłową.

Agencja dysponuje całodobowo grupami interwencyjnymi. Do ich zadań należy: przemieszczanie się po terenie miasta i dozorowanie na wyznaczonej trasie obiektów z zadaniem natychmiastowego dojazdu do nich po otrzymaniu wezwania.

Zabezpieczanie imprez masowych obejmuje imprezy plenerowe (koncerty, zawody sportowe, pikniki, festyny), konferencje, bankiety, a nawet uroczystości religijne. Do tego celu firma posiada specjalistyczny sprzęt, m.in. bramki pirotechniczne i ręczne wykrywacze metali, urządzenia liczące uczestników imprez oraz mobilny system kamer wideo.

W przypadku konwojowania dóbr Agencja bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo przesyłki od momentu jej pobrania do dostarczenia odbiorcy. Każdy konwój jest ubezpieczony do kwoty 720 000 złotych.

Wielkość sieci

Sieć Zubrzycki posiada 3 placówki (oddziały), w 3 miastach, z 2 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Łucka 18/1701A, 00-845 Warszawa
2.
ul. Mazowiecka 9, 09-100 Płońsk
3.
ul. Roździeńskiego 91/207, 40-203 Katowice
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Zubrzycki