Donimirski Boutique HotelsUlica: Parkowa 11
30-538, Kraków

województwo małopolskieStrona www: http://www.donimirski.com

 

Kontakt

Donimirski Boutique Hotels

Tel. 12 / 261 38 38

Fax 12 / 378 35 69


Opis sieci

W ramach sieci Donimirski Boutique Hotels funkcjonuje 5 obiektów, w tym 2 hotele pięciogwiazdkowe i 2 trzygwiazdkowe zlokalizowane w Krakowie oraz 1 zamek w niedalekiej odległości od miasta.

W hotelach sieci poza możliwością skorzystania z komfortowo wyposażonych pokoi można organizować wesela, bankiety, konferencje, a także korzystać z baru i restauracji.

Pięciogwiazdkowy Hotel Gródek jest jednym z najbardziej luksusowych krakowskich hoteli. Każdy pokój, klimatyzowany i wyposażony zgodnie z najwyższymi standardami ma niepowtarzalny charakter, podkreślony przez indywidualną aranżację wnętrza w stylach od renesansu do współczesności.

Hotel dysponuje ponadto sauną, biblioteką, oranżerią i w restauracją Cul-De-Sac.

Drugim luksusowym hotelem należącym do sieci jest doskonały na pobyt i wypoczynek pęciogwiazdkowy Dwór Kościuszko.

 Dobrym miejscem na wypoczynek jest także kameralny Hotel Maltański. Jest on także przystosowany do pracy. Każdy  pokój posiada stałe, bezpłatne dla klientów hotelu łącze internetowe.

W Hotelu Pugetów znajdują się  klimatyzowane  apartamenty i pokoje. W jego sąsiedztwie w Pałacu Pugetów znajdują się sale konferencyjne i bankietowe oraz restauracja.

Zamek Korzkiew to XIV-wieczna warownia rycerska z 4 komnatami o niepowtarzalnym charakterze i wysokim standardzie oraz salami balowymi i konferencyjnymi.

W Parku Korzkiewskim organizowane są różnorodne imprezy plenerowe. Dodatkową atrakcją jest bliskość Ojcowskiego Parku Narodowego.

Wielkość sieci

Sieć Donimirski Boutique Hotels posiada 5 placówki (oddziały), w 2 miastach, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Donimirski Boutique Hotels