VicoUlica: Droga Męczenników Majdanka 74
20-325, Lublin

województwo lubelskieStrona www: http://www.vico.pl

 

Kontakt

Vico Sp.J.

Tel. 081 / 743 89 30

Fax 081 / 743 89 35

Ocena dla sieci Vico

Ocena sieci

Poznaj opinie o placówkach sieci Vico


Opis sieci

Firma powstała w 1997 roku. Początkowo działała lokalnie – w Lublinie, w małym sklepiku z dwuosobową obsługą. Indywidualne podejście do klienta przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 40 pracowników, posiada własny biurowiec, serwis, 2 punkty sprzedaży zatrudniające handlowców, którzy są do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Jest jedną z najbardziej znanych firm informatycznych w regionie. Od 2004 roku firma posiada salon samoobsługowej sprzedaży asortymentu komputerowego. Na powierzchni 650 m2 dostępny jest sprzęt komputerowy. Ponadto firma realizuje zamówienia z dostawą do klienta na terenie całego kraju poprzez sklep internetowy. Dzięki bogatej ofercie i doświadczonych handlowcach realizacja zamówień na komputerowe wg konfiguracji klienta jest szybka. Przy salonie znajduje się serwis komputerowy, w którym profesjonalna obsługa na bieżąco rozwiązuje problemy związanie z eksploatacją zakupionego już sprzętu. Obecnie firma uruchamia sieć sklepów partnerskich VICO oraz sieć sklepów i Salonów Franczyzowych VICO. Dodatkową usługą jaką oferuje firma jest wypożyczalnia sprzętu – projektory, zastawy nagłośnieniowe, komputery stacjonarne i przenośne, aparaty cyfrowe.

Wielkość sieci

Sieć Vico posiada 3 placówki (oddziały), w 2 miastach, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Droga Męczenników Majdanka 74, 20-325 Lublin
2.
ul. 1 Maja 4A, 20-410 Lublin
3.
ul. Targowa 1/2, 21-010 Łęczna
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Vico

Przez prawie tydzień roboczy (od poniedziałku rano do piątku wieczorem) wyszukiwano mi uszkodzenie sprzętowe i wymieniano zasilacz. Po odebraniu w komputerze nie działa napęd optyczny. Złożyłem reklamację, o jej wyniku poinformuję później.

Data dodania: 21/11/2014

Dodał: Zbigniew

Obsługa niezainteresowana klientami, szybko sprzedawca wskazał mi jedynie że powinnam wyjść obok kas a szkoda, chciałam kupić urządzenie wielofunkcyjne mam wybrany model była to kwestia 15 minut i zainteresowania sprzedażą.

Data dodania: 12/11/2014

Dodała: klient

Nigdy nikomu nie polecę tego serwisu! Niby proste czyszczenie laptopa i systemu, a musiałam kilka razy jeździć z reklamacją i dalej nie jest zrobione, chociaż niemiły pan stwierdził, że będę zadowolona. NIE POLECAM!!!

Data dodania: 27/04/2014

Dodała: w. klientka

Kupiłem wiele od nich PC począwszy od serwisu na Nadbystrzyckiej myśląc niech swoi zarabiają-Pomyłka-ostatnio po zakupie gotowego zestawu z rzekomo sprawdzonego okazała się wadliwa obudowa za drugą musiałem zapłacić, padł dysk... wymienili.

Data dodania: 26/02/2014

Dodała: Peter

Nie jest ważny klient. Nie przyjęto reklamacji sprzętu kupionego poprzedniego dnia, niesympatyczna obsługa, omijajcie ten sklep szerokim łukiem

Data dodania: 31/07/2013

Dodał: z.


Zobacz wszystkie opinie o placówkach sieci Vico