Polskie Agencje OchronyUlica: Kwatery Głównej 44A
04-294, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.pao.com.pl

 

Kontakt

Polskie Agencje Ochrony S.A.

Tel. 022 / 357 22 22

Fax 022 / 435 73 85


Opis sieci

Polskie Agencje Ochrony są firmą opartą wyłącznie na kapitale polskim, działającą w branży ochrony osób i mienia.

Firma działa zgodnie z zasadą tworzenia systemowych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa i proponuje profesjonalną, zgodną z najwyższymi standardami ochronę.

W skład Grupy Polskie Agencje Ochrony wchodzą: XP - Agencja Celna, Ochrona Osób i Mienia, PAO Grupa - Ochrona Osób i Mienia, Instytut Onkologii i Hiperterapii oraz A.C.

Polskie Agencje Ochrony oferują szeroką gamę usług, dotyczących kompleksowego zabezpieczenia mienia polegającego na zintegrowanym działaniu ochrony fizycznej, systemu monitorowania i podejmowaniem interwencji przez zmotoryzowane załogi interwencyjne. Skuteczność działania firma zawdzięcza niekonwencjonalnym metodom nadzoru, sprawowanym przez wysoko wykwalifikowany personel.

Do jej produktów należą: Bezpieczny dom, Bezpieczna firma, Bezpieczny VIP, Bezpieczny Samochód, Bezpieczne Przewozy.

Działania spółki wspierane są najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu bezpieczeństwa. Usługa konwojowania ubezpieczona jest od wszelkiego ryzyka związanego z realizacją zlecenia dotyczącego inkasa (na kwotę 1 mln. USD).

Ogólnopolski System Monitorowania Obiektów PAO posiada w swoim zakresie: lokalne systemy alarmowe, nadajniki monitorowania lub modemy telefoniczne, centralną stację monitorowania Optoscan DSR - 3000 działającą w systemie GSM i patrole interwencyjne współpracujące z policją i strażą miejską.

Firma zajmuje się również montażem elektronicznych urządzeń i systemów w najnowszych technologiach zabezpieczenia obiektów. Oferuje projektowanie i budowanie indywidualnie do potrzeb klientów kompleksowych systemów sygnalizacji i rejestracji. Posiada także Satelitarny System Monitorowania Pojazdów oparty na technologii GPS.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Polskie Agencje Ochrony