Przyjazny SklepUlica: Nadarzyńska 53
05-500, Piaseczno

województwo mazowieckieStrona www: http://www.przyjaznysklep.prv.pl

 

Kontakt

Stowarzyszenie Kupców Polskich Przyjazny Sklep

Tel. 022 / 716 56 10

Fax 022 / 716 56 12


Opis sieci

Stowarzyszenie Kupców Polskich Przyjazny Sklep jest społeczną organizacją kupiecką, działającą na terenie województwa mazowieckiego. W jego skład wchodzą kupcy prowadzący własne sklepy, co jest gwarancją dbałości o interesy sklepów zrzeszonych w stowarzyszeniu.

Stowarzyszone sklepy podejmują wspólne negocjacje z dostawcami, co umożliwia im uzyskanie atrakcyjnych cen zakupu, organizowanie jednolitych promocji oraz reprezentację interesów kupieckich w środowiskach lokalnych i we współpracy z samorządami.

W ramach stowarzyszenia powstała grupa zakupowa branży spożywczo - przemysłowej, do której przystąpiło około 100 sklepów z Warszawy i województwa mazowieckiego.

Sieć zatrudnia około 560 osób. Tworzą ją sklepy osiedlowe, działające zarówno w systemie tradycyjnym, jak i samoobsługowym o średniej powierzchni sprzedaży 90 m2, oferujące 3 000 - 4 000 pozycji asortymentowych. Średnia wartość koszyka zakupowego to 15 zł.

Dzięki umowom o współpracy z Dostawcami - Hurtowniami Przyjazne Sklepy otrzymały korzystne upusty. Wszystkie placówki wchodzące w skład Grupy Zakupowej korzystają z takich samych przywilejów, otrzymują miedzy innymi logo stowarzyszenia, jednakowe ubrania ochronne i reklamówki z logo Przyjazny Sklep.

W ramach współpracy z kupcami grupa oferuje atrakcyjne promocje, degustacje, szkolenia personelu i pracodawców oraz wszelkiego rodzaju działania marketingowe. Wydaje także comiesięczne gazetki z artykułami po atrakcyjnej cenie.

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Przyjazny Sklep