Hotele DiamentUlica: Cisowa 4
41-800, Zabrze

województwo śląskieStrona www: http://www.hoteldiament.pl

 

Kontakt

Diament Sp. z o.o.

Tel. 032 / 278 66 85


Opis sieci

Hotele Diament to 6 trzygwiazdkowych obiektów zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Na jesieni otwarty zostanie kolejny hotel Sieci – Hotel Diament we Wrocławiu z przeznaczeniem głównie dla gości biznesowych.

Obiekty należące do Sieci to Hotel Diament i Park Hotel Diament zlokalizowane w Katowicach, Hotel Diament i Hotel Diament Plaza mieszczące się w Gliwicach, Hotel Diament w Zabrzu oraz SPA Hotel Diament w Ustroniu. Oferują one wygodę, wypoczynek i warunki do pracy w komfortowo wyposażonych pokojach i klimatyzowanych salach konferencyjnych oraz wyśmienitą kuchnię.

Hotele przystosowane są dla gości niepełnosprawnych ruchowo i posiadają wydzielone piętro dla gości niepalących. Mile widziane są w nich także zwierzęta.

Pokoje we wszystkich hotelach wyposażone są m.in. w telewizję satelitarną oraz bezpłatny dostęp do Internetu, hotelowe restauracje serwują dania tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej, a w salach konferencyjnych organizowane są konferencje, szkolenia i prezentacje. W restauracjach można ponadto zorganizować zarówno spotkania w kameralnym gronie, jak i bankiety czy wesela.

Z usług dodatkowych hotele polecają m.in. usługi prania i prasowania odzieży, informację turystyczną i kulturalną oraz taxi hotelowe. W niektórych znajdują się ponadto: business room i gabinet odnowy biologicznej, pub, kiosk, kantor, bilard oraz salon manicure, gabinety przeznaczone na spotkania biznesowe w mniejszym gronie, sauna czy sala fitness.

Wyjątkowym hotelem jest SPA Hotel Diament, doskonałe miejsce na wypoczynek, wczasy czy weekend, jak również na organizację konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i motywacyjnych. W swoim SPA hotel proponuje kompleksowe programy regeneracyjne i pielęgnacyjne, masaże, profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. Znajduje się tam także sauna sucha i parowa oraz jacuzzi.

Wielkość sieci

Sieć Hotele Diament posiada 6 placówki (oddziały), w 4 miastach, w jednym województwie.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Dworcowa 9, 40-012 Katowice
2.
ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice
3.
ul. Zwycięstwa 30, 44-100 Gliwice
4.
ul. Cisowa 4, 41-800 Zabrze
5.
ul. Zwycięstwa 42, 44-100 Gliwice
6.
ul. Zdrojowa 3, 43-450 Ustroń
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci Hotele Diament