B&D HotelsUlica: Niemcewicza 17
00-973, Warszawa

województwo mazowieckieStrona www: http://www.beph.pl

 

Kontakt

B&D Hotels Travel Bureau

Tel. 022 / 659 38 95

Fax 022 / 658 15 07

Marketing

HP Park
abpa A.Baraniaka 77
61-131 Poznań

Tel. 061 / 874 11 00

Fax 061 / 874 12 00


Opis sieci

Spółka B&D Hotels będąca członkiem Polskiej Izby Turystyki i RDA działa od 1991 roku i zajmuje się budową nowoczesnej sieci hotelowej w Polsce.

W ramach Sieci funkcjonują obecnie 3 obiekty: Hotele HP Park zlokalizowane w Olsztynie i Poznaniu oraz Hotel HP Park Plaza we Wrocławiu. Firma ma w planach budowę kolejnych obiektów w atrakcyjnych miastach Polski.

Oferta sieci B&D Hotels skierowana jest do podróżujących w interesach przedsiębiorców, dyrektorów, specjalistów, a także osób chcących wypocząć. W ramach usług świadczonych w hotelach znajdują się: obsługa biznesowa, bankiety, program turystyczny, imprezy folklorystyczne, występy artystów estradowych i organizacja transportu.

W ramach Zarządu Spółki funkcjonuje Travel Bureau, które pełni rolę recepcji dla hoteli HP Park i HP Park Plaza. Organizuje także na terenie Polski kompleksowe pobyty dla przedstawicieli biznesu, turystów indywidualnych i grupowych również w hotelach należących do Polish Prestige Hotels & Resorts.

HP Park w Olsztynie jest doskonałym miejscem do pracy i wypoczynku. Dysponuje klimatyzowanymi pokojami, restauracją z letnim ogródkiem grillowym i barem, salami konferencyjnymi i centrum biznesu. Organizuje ponadto występy zespołów artystycznych, ogniska, kuligi oraz program rekreacyjno-sportowy, np. jazdę konną, czy grę w golfa.

Hotel w Poznaniu poza pokojami oddaje do dyspozycji swoich gości restaurację, cafe-bar z tarasem widokowym, salę konferencyjną, centrum biznesu oraz gabinet spotkań. Organizuje także przyjęcia, bankiety i konferencje.

Hotel HP Park Plaza dysponuje komfortowymi pokojami, 5 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, ekskluzywnym pokojem klubowym przeznaczonym na kameralne spotkania biznesowe, restauracją z letnim tarasem, klubem hotelowym Meander, klubem fitness wraz z sauną oraz kasynem.

Sale konferencyjne, które w sumie mogą pomieścić 180 osób można łączyć i dzielić w zależności od potrzeb.

Hotel organizuje ponadto bankiety, przyjęcia okolicznościowe oraz catering.

Wielkość sieci

Sieć B&D Hotels posiada 3 placówki (oddziały), w 3 miastach, z 3 województw.

 

REKLAMA


Placówki

Pokaż placówki z województwa:

Lp.
Nazwa
Ulica, kod pocztowy, miasto
Województwo
1.
ul. Warszawska 119, 10-701 Olsztyn
2.
ul. Arcybiskupa Baraniaka 77, 61-131 Poznań
3.
ul. Drobnera 11/13, 50-257 Wrocław
 

Najnowsze opinie o placówkach sieci B&D Hotels